דלתות פנים | דולב עיצובים בע"מ - דלתות חדרים
דף הבית >> מאמרים >> דלתות חדרים
 
דלתות טובות לחדרים - מילה של מומחים!
כאשר ניגשים לבחור דלתות חדרים, יש לעשות זאת משני כיוונים: מצד אחד לבחור קו אחיד בין כל דלתות הפנים, ומצד שני להתאים את הדלת לחדר הספציפי. 
איך מתאימים דלת לחדר? אלו דלתות לחדרי שינה מומלצים? במאמר שלפנינו.
 
 
דלתות לחדרים איכותיות
כל חדר שונה במהותו מן החדרים האחרים, ולכן גם הדלת הספציפית שלו אמורה להיות שונה. יש חדרים כמו מטבחים למשל הסובלים מריחות ומניחוחות שונים. במקום כזה חשוב שתהיה אטימה טובה של הדלת, כדי להפריד בין הריחות העולים ממנו לבין שאר הדירה. אנשים הרגישים לריחות, יעדיפו לעשות זאת מלכתחילה אבל לא רק.
חדרי שינה אמורים להיות מבודדים מפני חדירה של רעשים, חדרי מגורים לעומת זאת יכולים להיות מעוצבים ופחות כבדים ונוקשים. דלת זו משמשת יותר לקישוט ועיצוב החדר מאשר לסגירה והפרדה.

דלת חדר האמבטיה או הרחצה חשוב שתהיה מוגנת מפני רטיבות, אחרת היא תתקלף במהירות רבה ויהיה צורך להחליפה לעיתים קרובות.
 
דלתות לחדרי שינהדלתות לחדרי שינה אינן מעוצבות יותר מדי. בדרך כלל מדובר בדלת בעלת סגנון נקי בצבע של הריהוט ששולט במקום. מומלץ להתקין בחדרי שינה דלתות חדרים מעץ, שלא תשדרנה רושם כבד במיוחד. לא כדאי שתהיה פלדה, כי הדבר יוצר קרירות והרגשה של זרות במקום. דלת חדר שינה אפשר לצבוע בצבעים בהירים, למי שרוצה ליצור תחושה של מרחב וגם להוסיף אוירה של שלווה. ניתן לצבוע את הדלת בגוון הקיר כולו כך שיתמזג עם המראה הכללי והרושם יהיה נעים ושקט. כדאי לדעת כי אפשר להתקין דלתות לחדרי שינה בציפוי פלסטיק, היוצרות מראה קל ופשוט, אם הן מתאימות לסגנון של המקום.
גם לחדר שינה מגיע דלת איכותית! בואו לדולב עיצובים בע"מ ובחרו את הדלת הכי טובה בשבילכם!