דלתות פנים | דולב עיצובים בע"מ - דלתות סטנלי
דף הבית >> מאמרים >> דלתות סטנלי
 
דלתות סטנלי עונות על כל הדרישות: הן גם מוגנות מפני לחות ורטיבות, גם מבודדות מרעש, וגם קלות יותר מדלתות פנים רגילות. יתרון נוסף שלהן שהן עמידות מאד וגם אם יש מי שטורק אותן בכח, הן עדיין לא נבהלות מכלום. 
 
דלתות סטנלי מה הם?
מדובר בדלתות לכל דבר, שההבדל ביניהם לבין דלת פנים רגילה, שהם עשויים מחומר מצופה פלדה. פנים הדלת הוא חומר מוקצף חזק במיוחד ומבחוץ היא אטומה בעזרת פח.
מדובר בדלת קלה שנוחה מאד לשימוש. חומר הגלם הרך הפנימי שלה גורם לה להיות עמידה בפני טריקות וזעזועים, וגם אם מישהו מבני הבית מחליט לטרוק אותה או  סוגר את הדלת בחוסר עדינות מופגן, הדלת עדיין לא תבהל ולא יקרה לה שום דבר. היא תשאר יציבה ואיתנה במקומה, לאורך זמן.
 
מי צריך דלת סטנלי?דלת סטנלי היא דלת יוקרתית, ובבתים מעוצבים ברמה גבוהה, היא בחירה מועדפת. היא עושה רושם איכותי וטוב, מלבד כל המעלות המיוחסות לה. גם הפרזול שלה נעשה בקפידה וברמת גימור גבוהה מאד. זו הסיבה שאפשר לראות את הדלת סטנלי בבתים יוקרתיים בהם הריהוט נבחר בקפידה.
כדאי להתקין דלת סטנלי בחדרים בהם משתמשים הרבה במים, או בבתים ששוטפים הרבה את הרצפה. דלת זו מגיעה עם תוספת ציפוי בחלקה התחתון המגנה עליה מפני רטיבות שמגיעה מהרצפה.

היות שחומר הגלם של הדלת עשויה מחומר רך מוקצף היא משמשת כגורם מצוין לבידוד. טוב להתקין דלת כזו בחדרים שרוצים להשיג אטימה מושלמת. יש מי שקשה לו להרדם מרעש והוא חייב בחדר השינה שקט מוחלט. אם ישנם דיירים רבים בבית, וכולם מסתובבים שם, איך הוא יוכל לתת תנומה לעיניו? דלת סטנלי היא בשבילו פתרון מעולה. בזכותה הוא יוכל להשיג את השקט המיוחל. כל שעליו לעשות הוא רק לסגור את הדלת ולהרגיש את עצמו מבודד מכל מה שקורה סביב.
גם ילדים קטנים זקוקים לרעש, וחבל שיתעוררו כאשר מבוגרים עדיין ערים בבית. דלת סטנלי מצוינת לילדים רגישים אשר מתעוררים מכל רעש קטן, ואי אפשר להנות משקט לאורך זמן. רק סגירה של החדר בדלת כזו, מבטיחה לילד שקט אמיתי בו הוא יוכל לישון ללא שום הפרעה.

דלת סטנלי ניתנת להשגה במגוון של צבעים וצורות. ואפשר להתאים אותם לכל חדר בבית, אפילו למטבח. היות והדלת נהנית מכושר אטימה מוחלטת, היא גם מבודדת ריחות שונים העלולים להתפשט בכל הבית. תכונה זו מתאימה את הדלת לחדר הבישול כאשר לא רוצים שכל הבית יהפוך לבליל של אדים וניחוחות. בעזרת הדלת אפשר לתחום כל חדר לתפקידו המיועד בלי להיות מופרעים בין מקום למקום.   

דלתות סטנלי הם בעצם סוג של דלת פלדה, שמתקינים אותם בחדרים פנימיים כאשר לא זקוקים להגנה מוחלטת מבחינת פריצות או גניבות. גם המחיר שלהם זול יותר מדלתות פלדה אמיתיות בעלות סגירה של רב בריח. מנגנון הנעילה של דלת סטנלי הוא על ידי לשונית וצילינדר פשוטים לנעילת הדלת, וזה מספיק בדרך כלל. סוג נעילה זה גם גורם לה להיות קלה יותר מאשר דלת רב בריח חיצונית אשר כבדה לפתיחה וסגירה.

רוצה להנות עם דלת סטנלי?
פנה עכשיו לחברת דולב עיצובים בע"מ ובחר לך דלת טובה!