דלתות פנים | דולב עיצובים בע"מ - דלתות פולימר
דף הבית >> מאמרים >> דלתות פולימר
 
סוג נוסף של דלת ליצירת שלמות!!
דלתות פולימר מתאימות לשמש כדלתות פנימיות לבית והן ניתנות לעיצוב רך. מדובר בדלת מצופה חומר פלסטי, המעניק לה גמישות יחסית, ובכך היא נבדלת מדלת עץ מגושמת וכבדה. בי מבחר הדלתות שמציעה חברת דולב עיצובים, נמצאת גם דלת מסוג זה, ואפשר בהחלט להנות מיתרונותיה. 
 
דלתות פולימר
דלתות פולימר הם בעצם סוג של דלת שיכולה לשמש כדלתות פנימיות לכל חדר. הם עשויות מחומר פי.וי.סי ועמידות למים. מה שהופך אותם ליציבות לאורך זמן ומוגנות מפני התקלפות ובלאי. הן טובות לחדרי אמבטיה, ולחדרי מגורים בהם מרבים לשטוף את הרצפה. היצרנים מבטיחים אחריות מלאה לדלתות אלו מפני חדירה של רטיבות, ומכאן יתרונם הגדול.

הגימור של דלתות פולימר הוא שלייף לק ואפשר להשיג במגוון צבעים נבחר.
כדאי לדעת: כל מי שמתקין במטבח דלתות אם.די.אף. יכול לצפות אותם בצפוי פולימר היות והחומר הפלסטי הרך שלהם מתאים אותם לחומר זה.
 
דלתות פנימיותלא חייבים להנעל על סוג אחד כאשר בוחרים דלתות פנימיות. מגוון הסגנונות הוא רחב מאד וההצע גדול מאד. חברת דולב עיצובים מיעצת בכל מה שקשור לבחירת דלתות פנים לבית, והמבחר המגוון שלה מוכיח כי אין סוף ליצירתיות וליכולת.

ישנם דלתות פנימיות אשר משולבות בחומרים נוספים, כמו תוספת של אלומיניום או זכוכית. בדלת מעוצבת אפשר להוסיף ויטראז' יפה והיא תשמש תוספת של יופי לחדר. אין כמו דלת מסוגננת ומעוצבת להוסיף שלמות. זה לא רק הריהוט והקירות, לא רק הארונות והמיטות, זו הדלת שעושה את היופי ואת החדר כולו.
אם הדלת היא מעץ מלא אפשר לחרוט בהם פיתוחים או עיצובים שונים של דוגמאות עשירות או מינימליות. לדלת מעץ מלא יש יתרון נוסף היות והן נהנות מיכולת חידוש לאורך שנים. אם הדלת כבר בלתה וסובלת מהתיישנות, ניתן לשייף אותה מחדש ולהעניק לה מראה חדשני.

גם מגוון הצבעים הגדול אשר בהם אפשר להשיג את הדלתות מעניק להם התאמה מלאה לכל חדר רצוי בבית בהתאם למקום הספציפי.  
כל דלתות פנימיות של דולב עיצובים מצטיינות באיכות ובחומרי גלם משובחים בלבד. רמת הגימור גבוהה, והמוצר הסופי מושלם ומעולה. 

תבדקו אותנו! לא תתחרטו על הצעד!