דלתות פנים | דולב עיצובים בע"מ - דלתות פנים מעוצבות
דף הבית >> מאמרים >> דלתות פנים מעוצבות
 
דלתות פנים - רואים את היופי שלה בחוץ!
דלת פנים היא לא רק דלת, היא גם היופי של החדר. היא משתלבת נפלא בעיצוב הכללי של החדר, בריהוט ובגוון הנבחר ומשלימה את המראה הכללי. 
 
דלתות פנים מעוצבות ברמה גבוה ביותר
ישנם סוגים שונים של דלתות פנים מעוצבות, והמגוון הוא גדול מאד. הדלתות נבדלות ביניהן, בצורה, במראה, בגודל ובסגנון.
יש אנשים שחושבים כי מה בסך הכל אפשר לדרוש מדלת, ולמה צריך להשקיע בו כל כך הרבה. דלת היא דלת ואמורה להפתח ולהסגר, לא כך?
התשובה היא שאכן כן. תפקיד הדלת אמנם לשרת את בני הבית בכניסתם וביציאתם מן החדר, וגם לאפשר פרטיות ושמירה מרעש. אך עם זאת בימינו נעשו הדלתות פריט חשוב ממראה הבית ואי אפשר לזלזל כאשר בוחרים דלתות.

אז מה עושים?
אפשר להעשיר את הדלת בחריטות שונות, פיתוחים מענינים, ובסגנונות של עיצוב, בהתאם לבית בו מתקינים אותם. לבית בסגנון פשוט עדיף לבחור דלת בסגנון שמרני ולא יומרני מדי ואילו לבית בסגנון יוקרתי יש להעדיף דלת מסוגננת שמשדרת יותר חדשנות. צבעי הדלת גם הם נתונים לבחירה ואפשר להחליט על כל גוון רצוי. יש אפשרות לבחור צבע של דלת בהתאם לצבע הקיר בו הוא מותקן. מדובר בסגנון חדשני שלא הופיע בעבר, בו תמצאו דלת כחלק מן הקיר ממש. לפעמים בקושי שמים לב שמדובר בדלת, והדבר יוצר הרבה נקיון ושלמות.

זה טוב כשמדובר בחדר שינה, או בחדר פנימי אשר לא רוצים להעמיס על המראה יותר מדי, והדלת צריכה להתמזג ברקע הכללי.
 
דלת מעוצבתחברת דולב עיצובים בע"מ מתמחה עם דלתות פנים מעוצבות, והם מסבירים כי דלת מעוצבת היא דלת שעשויה עם גימור שלייף לק ולפעמים דווקא פורניר. הדלתות שלנו עשויים מחומרים איכותיים, עם צביעה בתנור או פי.וי.סי.

דלת מעוצבת יכולה להיות בסגנון אירופאי עם חריטות רבות ועשירות. ישנו סגנון כפרי שזה אומר דלת העשויה מעץ מלא כאשר הגימורים שלה לא מעודנים מדי. אפשר להוסיף לדלת ציורים שונים, ואיורים. ואפשר מנגד לבחור דלת מעוצבת שאין בה שוב עיצוב והיא בסגנון קלאסי יוקרתי כיאה לדלת אלגנטית.
כאשר בוחרים את הדלת, יש לדרוש שהיא תהיה גם איכותית, מלבד היותה מרשימה, כמו שיודעים בחברת דולב עיצובים בע"מ. דלת חזקה, העמידה מפני טריקות, שלא תסדק או תשבר עם כל משב רוח קל. דלת מבודדת רעשים, שהיא גם אטומה דיה ומפרידה בין חדר לחדר.

דלת טובה עמידה בפני פריצות, ובפני חריקות למיניהם. חשוב שהצירים של הדלת יהיו עמידים בפני בלאי ולא נשחקים במהירות ברבות הימים. אין דבר מעצבן יותר מאשר דלת חורקת, וכאשר זה קורה רוצים להשתיק מה יותר מהר את הרעש. אם הדלת עשויה בידי איש מקצוע טוב ואמין, זה לא יקרה כל כך מהר.
ישנם כל כך הרבה סגנונות של דלתות, ולא להאמין כי בסך הכל מדובר בדלת ותו לא. אבל בחירה נכונה במקום איכותי וטוב, תבטיח כי שביעות הרצון תהיה מלאה והדלת תשרת אתכם נאמנה לאורך ימים ושנים טובות.  

רוצים דלת מעוצבת לבית? פנו לדולב עיצובים בע"מ ותהנו ממבחר עשיר של דלתות פנים מעוצבות!